Poljski Deutsch English

Pensjonat w Świeradów-Zdrój Górski Kompleks Turystyczny

Górski Kompleks Turystyczny (Świeradów-Zdrój) Wypożyczalnia rowerów Garaż Pływalnia kryta Sauna Możliwości konferencyjne wellness Whirlpool Balkon/teras Odpowiedni dla rodzin/dzieci Odpowiedni do jazdy na rowerze Dozwolone są zwierzęta domowe Spokój TV Basen Fitness pokój Grill Internet WLAN
Pension Świeradów-Zdrój Górski Kompleks Turystyczny Bild 1 Opis domu:
Górski Kompleks Turystyczny Czeszka i Słowaczka to dwa budynki położone w najbardziej urokliwym zakątku górskiego uzdrowiska Świeradowa – Zdroju.Tylko 900 m od centrum miasteczka, ponad 600 metrów nad poziomem morza w otoczeniu świerkowego boru. Oferujemy pobyty wypoczynkowe i kuracyjne, do dyspozycji gości basen, sauna i jacuzzi.

Warunki cenowe:
Pobyt tygodniowy z wyżywieniem 2x dziennie od 770zł za osobę. W cenie: 7 noclegów 7 śniadań w formie bufetu szwedzkiego 7 obiadokolacji (zupa, danie główne, deser; bez napoi) Rabat 10 % na karnety Ski&Sun Dostęp do strefy AQUA & SPA w godzinach 11:00 – 19:00 basen solankowy z przeciwprądami, masażem ściennym, kurtyną wodną, jacuzzi solankowe z widokiem na góry, sauna parowa (w godzinach 15:00 – 16:30) Dostęp do małej siłowni Dostęp do salki z tenisem stołowym Internet WIFI na terenie Kompleksu Parking Cena: od 770,00 zł od osoby (cena uzależniona jest od rodzaju pokoju) Przy dwóch osobach pełnopłatnych: Dzieci do 2 roku życia gratis. Dzieci do lat 10 – z ½ porcji wyżywienia za 50 % ceny przy 2 osobach dorosłych. Podczas pobytu zachęcamy do skorzystania z naszej bazy zabiego
Okupacja
Pokaż na mapie
Wysłać zapytanie
Pensjonat
od:35.00 €
gwiazdki: ***
Łóżka: 96
Przyjazd:
Doba rozpoczyna się o godzinie 15:00, kończy o godzinie 10:00. Pobyt rozpoczyna się obiadokolacja w dniu przyjazdu i kończy śniadaniem w dniu wyjazdu.
Pension Świeradów-Zdrój Górski Kompleks Turystyczny Bild 2 Kryterium:
Wypożyczalnia rowerów, Garaż, Pływalnia kryta, Sauna, Możliwości konferencyjne, Centrum zdrowia, Whirlpool, Balkon/teras, Odpowiedni dla rodzin/dzieci, Odpowiedni do jazdy na rowerze, Dozwolone są zwierzęta domowe, Spokój, TV Basen, Fitness pokój, Grill, Internet WLAN.
Kontakt:
Górski Kompleks Turystyczny
Berghotel Kur & Spa Czeszka
Graniczna 5
59-850 Świeradów-Zdrój
Telefon: 00 48 75 78 16 305
Faks: 00 48 75 78 16 782
Email: Wysłać zapytanie
Internet: http://www.czeszka.pl