Poljski Deutsch English

Pensjonat w Szklarska Poręba Pensjonat Kozak

Pensjonat Kozak (Szklarska Poręba) Sauna Odpowiedni dla rodzin/dzieci Odpowiedni do jazdy na rowerze Dozwolone są zwierzęta domowe Palacz Dostęp dla wózka inwalidzkiego/osób niepełnosprawnych Spokój TV Internet WLAN
Pension Szklarska Poręba Pensjonat Kozak Bild 1 Opis domu:
Pensjonat polożny jest 900m od centrum.Otoczony przepięknym kwiatowym ogrodem i terenami zielonymi z miejscem do grilowania z widokiem na całe posmo Karkonoszy.W kameralnej jadalni serwujemy przepyszne domowe jedzenie.Cały obiekt to 9 pokoi co zapewnia ciszę ,rodzinną atmosferę i wspaniały wypoczynek.

Warunki cenowe:
Pokój jednoosobowy od 18 EUR,pokój dwuosobowy od 15.5 EUR za osobę za noc. Na terenie obiektu sałna 5,5 EUR za godz dla dwóch osób oraz bilard 0,55 EUR za grę. Do dyspozycji gości bufet samoobsługowy z piwem i napojami zimnymi.
Okupacja
Pokaż na mapie
Wysłać zapytanie
Pensjonat
od:16.00 €
gwiazdki: ***
Łóżka: 21
Przyjazd:
zameldowanie od 13.00/wymeldowanie o 11.00. Położenie pensjonatu-powyżej dworca PKP-Szklarska Górna.Dojazd wskazują tablice z nazwą Pensjonat -Magdalena-
Kryterium:
Sauna, Odpowiedni dla rodzin/dzieci, Odpowiedni do jazdy na rowerze, Dozwolone są zwierzęta domowe, Palacz, Dostęp dla wózka inwalidzkiego/osób niepełnosprawnych, Spokój, TV Internet WLAN.
Kontakt:
Pensjonat Kozak
Barbara Kozak
Oficerska 2
58-580 Szklarska Poręba
Telefon: +48(0)75 7172788
Faks: +48(0)75 7172788
Email: Wysłać zapytanie
Internet: