Poljski Deutsch English

Hotel w Kraków Florian Hotel

Florian Hotel (Kraków) Usługi transferowe Możliwości konferencyjne Odpowiedni dla rodzin/dzieci Odpowiedni do jazdy na rowerze Dozwolone są zwierzęta domowe Dostęp dla wózka inwalidzkiego/osób niepełnosprawnych Spokój TV Internet WLAN


Opis domu:
Zapraszamy w zaczarowany Świat Antyku. Modny obecnie styl retro dostępny jest także poza salami ekspozycyjnymi muzeum. Coraz częściej poszukujemy miejsc oryginalnych, z klasą i smakiem. Wystrój miejsca, w którym spędzamy noc staje się równie ważny, jak atrakcje okolicy. U nas odkryjesz klasykę, zachwycisz się detalami z przeszłości, docenisz nastrój.

Warunki cenowe:
Pokój jednoosobowy od 55,-EUR/pokój/doba/śniadanie,pokój dwuosobowy od 65,-EUR/pokój/doba/śniadanie, pokój trzyosobowy od 100,-EUR/pokój/doba/śniadanie,parking samochodowy gratis, dzieci do lat 12 bezpłatnie: otrzymują łóżko i śniadanie.

Wysłać zapytanie
Hotel
od:55.00 €
gwiazdki: ***
Łóżka: 20
Przyjazd:
Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14.00 a kończy o godz. 12.00 dnia następnego. Śniadanie realizowane są w godz.7-10.00 w formie -szwedzkiego stołu-.


Kryterium:
Usługi transferowe, Możliwości konferencyjne, Odpowiedni dla rodzin/dzieci, Odpowiedni do jazdy na rowerze, Dozwolone są zwierzęta domowe, Dostęp dla wózka inwalidzkiego/osób niepełnosprawnych, Spokój, TV Internet WLAN.
Kontakt:
Florian Hotel
CZESŁAW FLORYAŃSKI
CZERWONEGO PRĄDNIKA 19
31-436 Kraków
Telefon: 0048 12 413 3737
Faks: 0048 12 413 6868
Email: Wysłać zapytanie
Internet: