Szukać zakwaterowania Oferty Last minute Oferty ryczałtu Wysłać zapytanie

Poljski Deutsch English

Mieszkanie wakacyjne w Krasnopol Leśniczówka Wigierskiego PN

Leśniczówka Wigierskiego PN (Krasnopol) Odpowiedni dla rodzin/dzieci Odpowiedni do jazdy na rowerze Spokój
Opis domu:
Leśniczówka Wigierskiego Parku Narodowego w Królówku położona jest przy skraju lasu z dala od innych domostw. Jest to budynek drewniany, po generalnym remoncie. Turystom udostępniono na piętrze 2 pokoje: 3-osobowy oraz 1-osobowy, łazienkę, aneks kuchenny.W najbliższej okolicy znajdują się malownicze doliny rzek Wiatrołuży i Maniówki, wieże widokowe, z których można podziwiać

Warunki cenowe:
Cena noclegu wynosi 30 zł/osobonoc. Turyści powinni dodatkowo wykupić kartę wstępu do Wigierskiego Parku Narodowego 3zł jednodniowa, 10 tygodniowa, 20zł dwutygodniowa.

Wysłać zapytanie
Mieszkanie wakacyjne
od:8.00 €
gwiazdki: -
Łóżka: 4
Przyjazd:
Dojazd: trasa Suwałki Sejny, mijamy po drodze wieś Stary Folwark i skręcamy w pierwszą drogę w prawo za Starym Folwarkiem (przy miejscu pamięci narodowej). Stąd do leśniczówki mamy 5km. Najpierw jedziemy drogą asfaltową do końca a potem żwirową. Przy drodze tabliczka kierunkowa do leśniczówki. W drodze do leśniczówki warto przyjechać do siedziby parku w Krzywym, zaopatrzyć się w mapę, wydawnictwa, zwiedzić wystawę przyrodniczą i etnograficzną, uzyskać szczegółowe informacje na temat atrakcji lub umówić się na wycieczkę z przewodnikiem.
Kryterium:
Odpowiedni dla rodzin/dzieci, Odpowiedni do jazdy na rowerze, Spokój,
Kontakt:
Leśniczówka Wigierskiego PN
Wigierski Park Narodowy
Królówek 5
16-503 Krasnopol
Telefon: +48 (0)875632562
Faks: +48 (0)875632540
Email: Wysłać zapytanie
Internet: